Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 35,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
On the death of Karl-Josef Huber 28.06.2016  | We are deeply saddened to announce that our former shareholder, managing director and supervisory board chairman Mr. Karl-Josef Huber passed away after a long and serious illness on Friday, 24th June 2016, at the age of 69. With great sadness we mourn his passing. (daha)
Successful HUBER presentation at the IFAT 2016 trade show 16.06.2016  | At the IFAT 2016 that took place in Munich from 30th May to 3rd June the HUBER group successfully presented its complete range of products and fields of application. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 19.05.2016  | The up-to date May 2016 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. In this brand-new issue you may find interesting case-studies in anticipation of IFAT 2016 in Munich. (daha)
Haber Arşivi