Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 40,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
HUBER investing in location Berching-Erasbach again 09.07.2018  | On July 5, politicians of the administrative district Neumarkt visited HUBER SE under the heading of “Innovation Exchange – Politics Meets Business”, among them State Minister Albert Füracker, head of the district authority Willibald Gailler and the mayor of Berching, Ludwig Eisenreich. On that occasion, they attended also the symbolic groundbreaking ceremony for the expansion of HUBER's production hall by another 2,600 square metres. (daha)
HUBER offers Excursions during IFAT 2018 26.04.2018  | On the occasion of IFAT 2018, we will again be offering interesting excursions to state-of-the-art facilities this year. Use the free chance to see first-hand innovative products and solutions and get an idea of which potential could be hidden also in your plant! (daha)
HUBER SE at IFAT 2018 05.04.2018  | On a stand area of 1,100 m² HUBER will present a comprehensive range of products and solutions for the fields of drinking water supply, wastewater treatment and sludge treatment at IFAT 2018 from May 14 to 19 in hall A2 (booth no. 351). (daha)
Haber Arşivi