Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 40,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
HUBER SE builds one of the biggest sewage sludge utilisation plants worldwide 15.11.2016  | In the Colombian city Medellín a new sewage treatment plant is presently under construction. The plant is designed for 2.75 million PE and a capacity of 6.5 m³/s. To treat the sewage sludge that is generated on site HUBER installs the well-proven Belt Dryer BT for this international mega project. (daha)
Energy-efficient drives: well prepared with trend-setting technology! 14.11.2016  | One of our guiding principles is to take on our responsibility for the environment and see water, wastewater and energy as a whole. We therefore promote the sustainable use of energy by using innovative technologies. (daha)
On the death of Karl-Josef Huber 28.06.2016  | We are deeply saddened to announce that our former shareholder, managing director and supervisory board chairman Mr. Karl-Josef Huber passed away after a long and serious illness on Friday, 24th June 2016, at the age of 69. With great sadness we mourn his passing. (daha)
Haber Arşivi