Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 40,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
“Nothing slips by the RakeMax®!" – the HUBER Multi-Rake Bar Screen also convinces customers in Canada 03.05.2017  | Flawless operation and longevity make the HUBER Multi-Rake Bar Screen RakeMax® invaluable to the screening process on STP Guelph, Ontario. (daha)
HUBER SE supplies ThermWin® system for heating and cooling with wastewater at a museum 20.04.2017  | HUBER supplies a sustainable and innovative system solution for the new museum of Bavarian history in Regensburg which is currently under construction. Using energy from wastewater the HUBER solution provides reliable heating and cooling of the museum building as required. (daha)
Successful symposium on sewage sludge disposal and phosphorus recovery 14.12.2016  | On 22nd November, the UmweltCluster symposium on sewage sludge disposal and phosphorus recovery took place on the premises of HUBER SE in Berching. HUBER organised the event together with UmweltCluster Bayern e.V. - a Bavarian environmental collaboration initiative - and German Phosphorus-Platform DPP. (daha)
Haber Arşivi