Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 40,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Cornerstone laying for new HUBER office and production building in China 18.10.2018  | Today, on October 18th 2018, exactly at 10:18 local time, the official groundbreaking took place for the erection of the new company building for HUBER China in the Shaxi District of Taicang (Jiangsu province). (daha)
HUBER investing in location Berching-Erasbach again 09.07.2018  | On July 5, politicians of the administrative district Neumarkt visited HUBER SE under the heading of “Innovation Exchange – Politics Meets Business”, among them State Minister Albert Füracker, head of the district authority Willibald Gailler and the mayor of Berching, Ludwig Eisenreich. On that occasion, they attended also the symbolic groundbreaking ceremony for the expansion of HUBER's production hall by another 2,600 square metres. (daha)
HUBER offers Excursions during IFAT 2018 26.04.2018  | On the occasion of IFAT 2018, we will again be offering interesting excursions to state-of-the-art facilities this year. Use the free chance to see first-hand innovative products and solutions and get an idea of which potential could be hidden also in your plant! (daha)
Haber Arşivi