Mekanik Ön Arıtma için HUBER Çözümleri

Ham atıksu ve çamurdan gelen zararlı maddelerin giderilmesi

İyi bir mekanik ön arıtma sonraki prosesleri tıkanma, öbeklenme ve aşınmadan korumak için önemlidir. Bütün tesisin az aşınma ve bakımı güvenilir bir operasyon için ön koşuldur.

Mekanik ön arıtma, artıkların ve zararlı diğer katıların temizlenmesinde kullanılan ızgaraları, mineral katıların (taş, kum ve çakıl) giderilmesi için tutulan malzeme arıtımı ve kum tutucuları, yağ ve gresin giderilmesi için de yağ tutucuları içermektedir.

İstikrarlı ve yol gösterici çalışması sayesinde HUBER, mekanik ön arıtmanın her türlü alanında global pazar liderliğini elde etmiştir:

  • İnce ve ultra ince ızgaralar tarafımızdan geliştirilmiştir. Binlerce ROTAMAT® ünitemiz dünya çapında faaliyettedir. Bunun yanında binin üzerinde STEP SCREEN® ve yüzlerce adet Perfore ve Çubuk Izgaralar tedarik etmiş bulunmaktayız. 
  • Ayrıca Tutulan Malzeme Arıtımında üstün Yıkama Presi WAP/SL ürünümüz ile lideriz.  
  • Kum Arıtımı için yenilikçi HUBER çözümleri geliştirdik ve sunduk. Kum Yıkayıcılarının performansı benzersizliğini korumaktadır. 
  • ROTAMAT® Komple Tesislerimizde ön arıtma işleminin tamamını tek bir ünitede gerçekleştirebilen ilk firma olduk.
  • Bunun yanı sıra Çamur Arıtımında eşi benzeri olmayan pazar lideriyiz. 

Uzun vadeli global tecrübemiz ve uzmanlığımız sayesinde her türlü mekanik ön arıtma problemine ilişkin en iyi çözümü sizlere sunuyoruz. Ayrıca en güvenilir, dayanıklı ve verimli HUBER ürünlerini tedarik ederek çözümlerimizi hayata geçiriyoruz.

Sistem Konsepti

Sistem Konsepti

Ek bilgi ve linkler ile detaylı, interaktif görünüm için resme tıkla
Ek bilgi ve linkler ile detaylı, interaktif görünüm için resme tıkla

Dokümanlar

Uygulama raporları

Uygulama raporları

Medya

Ürünler