Hakkımızda

HUBER Grup Hakkında

Huber-Logo im Wasser

HUBER SE Almanya

Evsel ve endüstriyel atıksu arıtımı için paslanmaz çelikten yapılmış yenilikçi ekipmanlar

Paslanmaz çelikte yeterlilik - Atıksu arıtımında lider

HUBER Grup çevre mühendisliği sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir ve evsel ve endüstriyel su ve atıksu arıtımında en gelişmiş ekipmanları sağlamaktadır. Ana odak noktası genellikle sıvı/katı ayrımı olup kapsamlı paslanmaz çelik su alma ekipmanlarıdır.

60'tan fazla temsilci, ofis ve distribütörlükleri ile HUBER Grup, atıksu/çamur arıtımı ve proses mühendisliği alanlarında dünya çapında önde gelen tedarikçilerdendir. 175 yıldan fazla bir süredir içme suyu ve atıksu arıtımında faaliyet gösteren HUBER, en değerli kaynaklarımızdan biri olan su için bu alanda sürekli yenilikçi gelişimler sunmaktadır.

HUBER, meşhur ROTAMAT® ürünlerini ve STEP SCREEN® Izgaralarını bulmuş ve geliştirmiştir. 50,000'den fazla kurulum ile HUBER eşsiz bir tecrübe ve uzmanlığa sahiptir.

HUBER ekipman üretiminde en gelişmiş teknolojileri kullanmıştır ve bütün atıksu, üretim suyu ve içme suyu uygulamaları için çözüm sağlayıcı konumundadır. HUBER grup dünya çapında 1200'den fazla çalışanı ile yıllık 200 milyon euro üzerinde ciroya sahiptir.

Ana merkez ve fabrika 175 yılı aşkın bir süredir Berching'de kuruludur. Berching, Münih'in kuzeyinden yaklaşık 80 mil uzaklıkta bulunan etrafı Altmühl Valley doğal ormanı ve Kuzey Denizi ve Karadeniz ile bağlantılı Rhein-Main-Donau kanalı ile çevrili küçük bir kasabadır. Berching'in 1,100 yılı aşkın bir tarihi vardır; hala orta çağdan kalma duvarlar ve kapı kuleleri ile kapalıdır.