Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 45,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Video: HUBER Solutions for Wastewater and Waste Treatment in Industrial Companies 05.05.2021  | HUBER offers complete and tailor-made solutions from a single source also in the sector of industrial wastewater and residue treatment. A new informative video shows how HUBER can support industrial companies in a variety of industries with their specific wastewater problems - in the manufacturing sector as well as in recycling industries.   Get inspired and informed too by our short trailer on YouTube! (daha)
New HUBER Partner in Denmark - AQUAGAIN – Folding Smed A/S 21.12.2020  | After many years the sales-representative-agreement for DENMARK with KRÜGER A/S is expiring on 31.12.2020 by mutual agreement. We want to thank Krüger for the good and fair cooperation over all these years. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 17.11.2020  | The up-to date November 2020 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. (daha)
Haber Arşivi