Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 50,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
HUBER starts up expanded production in the USA 24.04.2024  | HUBER Technology Inc., the American subsidiary of HUBER SE, officially inaugurated its newly expanded production facility on Wednesday, 17 April. On an area of around 17,000 m², HUBER USA now produces 100% directly on site, including its own full-bath pickling line. (daha)
HUBER SE at IFAT 2024 06.02.2024  | HUBER will be presenting many exciting products and solutions for drinking water supply, wastewater treatment and sludge treatment at IFAT 2024 from 13 to 17 May. On a stand area of over 1,300 m² in Hall A2 at Stand 351 HUBER will be exhibiting numerous technology highlights. (daha)
HUBER Christmas party 2023 18.12.2023  | After a four-year pause, HUBER SE once again celebrated at the end of the year in the Europahalle Berching on Friday, 15 December. At this year's event, eight employees were honoured for 40 and 45 years of service. (daha)
Haber Arşivi