Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 50,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Federal Environment Minister Steffi Lemke visits HUBER China as part of the 7th Sino-German Environmental Forum 2023 14.11.2023  | Federal Environment Minister Steffi Lemke visited the Chinese subsidiary of HUBER SE as part of the Sino-German Environmental Forum. The management of HUBER Environmental Technology (China) Co., Ltd. welcomed the Minister and gave her a tour of the production facility in Taicang (Jiangsu Province) after a joint exchange and company presentation. (daha)
Technical excursion for young water managers at HUBER 24.10.2023  | On Wednesday, 11 October 2023, HUBER SE welcomed about 35 young professionals from the German water industry at the company headquarters in Berching. (daha)
Impulses for the growth industry of the 21st century: CECEP China visits HUBER SE together with Umweltcluster Bayern 13.10.2023  | As part of its membership in the Bavarian Environmental Technology Cluster, HUBER in the person of Chief Sales Officer Rainer Köhler recently received the China Energy Conservation and Environmental Protection Group (CECEP) from Beijing at the company's headquarters in Berching. (daha)
Haber Arşivi