Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 45,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Project Newsletter: Recent Holistic concepts for thermal sewage sludge utilization 05.08.2020  | With the sludge2energy process, a secured and energy self-sufficient thermal utilization of the generated sewage sludge quantities can be ensured permanently. The process is based on the combination of a sludge dryer and subsequent combustion in a fluidized bed furnace.   Read about recent projects of sludge2energy GmbH with effective and future-oriented concepts for solving the sewage sludge disposal emergency in the newsletter below. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 29.07.2020  | The up-to date July 2020 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. (daha)
sludge2energy GmbH and Straubing shape the future of sewage sludge in Bavaria 13.07.2020  | The citizens' decision 2019 was the starting signal for the mono sewage sludge incineration project in Straubing. On 9 July, the contract for the process engineering of the plant was awarded to the Berching-based company sludge2energy GmbH, in consortium with HUBER SE and WTE. (daha)
Haber Arşivi