Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 40,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Groundbreaking Ceremony for North American Headquarters at HUBER Technology, Inc. 18.03.2019  | HUBER Technology, Inc. began construction on a new facility which will serve as both the Headquarters and manufacturing center for the North American arm of the business. To be completed by the end of the year, the new facility at Charlotte metropolitan area in North Carolina will be able to house a growing staff as well as support a multi-million dollar manufacturing operation. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 29.10.2018  | The up-to date October 2018 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. (daha)
Cornerstone laying for new HUBER office and production building in China 18.10.2018  | Today, on October 18th 2018, exactly at 10:18 local time, the official groundbreaking took place for the erection of the new company building for HUBER China in the Shaxi District of Taicang (Jiangsu province). (daha)
Haber Arşivi