Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 50,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
HUBER SE at IFAT 2024 06.02.2024  | HUBER will be presenting many exciting products and solutions for drinking water supply, wastewater treatment and sludge treatment at IFAT 2024 from 13 to 17 May. On a stand area of over 1,300 m² in Hall A2 at Stand 351 HUBER will be exhibiting numerous technology highlights. (daha)
HUBER Christmas party 2023 18.12.2023  | After a four-year pause, HUBER SE once again celebrated at the end of the year in the Europahalle Berching on Friday, 15 December. At this year's event, eight employees were honoured for 40 and 45 years of service. (daha)
Federal Environment Minister Steffi Lemke visits HUBER China as part of the 7th Sino-German Environmental Forum 2023 14.11.2023  | Federal Environment Minister Steffi Lemke visited the Chinese subsidiary of HUBER SE as part of the Sino-German Environmental Forum. The management of HUBER Environmental Technology (China) Co., Ltd. welcomed the Minister and gave her a tour of the production facility in Taicang (Jiangsu Province) after a joint exchange and company presentation. (daha)
Haber Arşivi