Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 45,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
Guinness World Record: HUBER supplies technology for the world’s largest water treatment plant in Egypt 21.09.2021  | Clean water for the Sinai Peninsula: The water treatment plant in Bahr El-Baqar (Egypt) has recently been awarded by Guinness World Records as the world’s largest plant of its kind. The Berching-based company HUBER supplied 128 Sludge Turner SOLSTICE® units for the large-scale project, from which about half a million people will benefit in the future. (daha)
“Upcycling instead of drainpipe“: HUBER SE supports project “Every drop counts” in Neumarkt Region 30.07.2021  | HUBER SE supports the project “Jeder Tropfen zählt” (“Every drop counts”) for the collection of used cooking fats and oils from private households in the region. The Berching-based company helps the initiators Hubert Zenk and Heiko Lesch in financial form. In the Neumarkt region, collection machines are located in Berching and Freystadt. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 22.07.2021  | The up-to date July 2021 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. (daha)
Haber Arşivi