Temiz su dünyasına hoşgeldiniz!

Yüksek kalite makineler, evsel ve endüstriyel atıksular için tesisler ve paslanmaz çelik ekipmanlar, atıksu ve çamur arıtımı

Uluslararası bir şirket olarak, yenilikçi çözümler ve prosesler, uzman görüşleri ve güvenilir servisimiz ile müşterilerimizi desteklemekteyiz. Dünya çapında 45,000'den fazla kurulum ile HUBER, su, enerji ve kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre ürün ve ekipmanlar

Atıksu, proses suyu, içme suyu, kum ve çamur arıtımında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünler 

HUBER Çözümleri - yerel ve global

Sınırlı kaynakların tutumlu ve sürdürülebilir şekilde yönetimi, enerji ve materyellerin yeniden kullanım ve geri dönüşümü konularında yenilikçi ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Çözümler 
IFAT 2020 is canceled—next IFAT: May 30 to June 3, 2022 24.04.2020  | After intensive discussions with industry associations, partners and many exhibitors from all segments of IFAT, the fair was now canceled with a heavy heart, after it has already been postponed from May to September. The next IFAT will now take place from May 30 to June 3, 2022. (daha)
New issue of HUBER Newsletter online 26.03.2020  | The up-to date March 2020 issue of our group-wide periodic email newsletter is now available on the HUBER websites, too. (daha)
To Our Clients, Business Partners and Friends of HUBER SE 19.03.2020  | In this unprecedented situation as COVID-19 continues to spread around the world, the safety of our employees, their families, our clients and business partners is a top priority. (daha)
Haber Arşivi