Servis

HUBER Teknoloji Müşteri Servisi

Biliyoruz ki müşteri sadakati sadece üstün kalitede ürün sağlamakla değil, aynı zamanda ömür boyu ürün desteği ile mümkündür.

  • Dünya çapında müşterilerimizin ihtiyaçlarına müşterilerimize yakın olarak hizmet ediyoruz
  • Garantili makine verimi - Huber Servisi ile güvenilir yatırım

Biliyoruz ki müşteri sadakati sadece üstün kalitede ürün sağlamakla değil, aynı zamanda ömür boyu ürün desteği ile mümkündür.

Çevreyi koruduğumuz ve tamamında aktif olduğumuz bu pazar, devamlılık, güvenilirlik ve öz güven gerektirir. Düşüncelerimizin ve eylemlerimizin temeli olan bu öz güven geleceği planlamamız da tek yoldur. Bu yüzden optimum servis anlayışımız ile birlikte sürekli olarak geliştirdiğimiz optimum ürünleri size sunuyoruz. Bugün ve önümüzdeki yıllar boyunca da devam edeceğiz.

HUBER Global Servisi kurduğumuz ve her saat dünyanın her yerinde hizmet verdiğimiz için gurur duyuyoruz. Bu durum müşterilerimizin beklediği yüksek kalite ürün ve performans sağlamak için bize yardım etmektedir.

Biz, sadece ekipman sağlamakla kalmıyoruz aynı zamanda makinelerimizin işletmesi, fonksiyonelliği ve performansı açısından kendimizi sorumlu hissediyoruz. Müşterilerimizin problemlerine yanıt veriyoruz ve aynı zamanda makilere göre satış sonrası servis desteğini veriyoruz. Ürünün ömrü boyunca optimum uzun ömürlü ve işletmesi sorunsuz makineler için servis desteği sağlıyoruz. 

Satıştan önce, teknik olarak yetiştirilmiş satış temsilcilerimiz uzmanlar ile birlikte bilgilerini müşterilere sunmaktadır. Taşıma ve kurulum genellikle iyi eğitilmiş personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Güvenilir satış firmalarımız ve partnerlerimiz ile birlikte danışmanlık, kurulum ve servis hizmetlerini uluslararası anlamda sunmaktayız.