Kanalizasyon Sistemleri için HUBER Çözümleri

Her türlü pompa istasyonu için uygun HUBER ızgaramız mevcuttur: dayanıklı Çok Tırmıklı Çubuk Izgara RakeMax® derin kanallarda ve yüksek katı madde yükleri ile birlikte kullanımı için uygunken Kaba Izgara TrashMax® ürünümüz ise en büyük maddelere karşı koruma sağlar. Daha küçük pompa istasyonları ve dar alanlı rögarlar için ise tek bir ünitede tutulmuş artıkları düşey taşıma, susuzlaştırma ve sıkıştırılma işlemlerini birleştiren ROTAMAT® Dikey Helezon Izgara Rok 4’ü geliştirdik.

Ürün yelpazemiz ayrıca taşkan kanal yapılarındaki su ızgara işlemi için çözümleri de içerir: ROTAMAT® Yağmur Suyu Izgarası RoK 1 ürünümüz kanal bentlerinin arka kısmını kurulur, ROTAMAT® Yağmur Suyu Izgarası RoK 2 ürünümüz ise yukarı akışlı ızgara olarak çevrilmiş halde ön kısma kurulur. Her iki ızgarada helezon ve fırçalar ile kendini temizleyebilen yarı dairesel perfore plakalar ile tedarik edilir. Ayrıca deşarj ölçümleri / debi izlemesi için savaklar, ve deşarj kontrolü için özel debi sınırlayıcılar ve kapaklar da sağlıyoruz.

Rögar ve kuyu ekipmanı olarak rögar kapakları, merdivenler, demir basamaklar, parmaklıklar, yardımcı erişim aletleri ve komple önceden üretilmiş menholler gibi çeşitli paslanmaz çelik parçalar sağlıyoruz.

Kanalizasyonlar ayrıca yapıların ve atıksuyun ısıtılması ve soğutulmasını sağlayan HUBER çözümlerinin kurulması imkanını da sağlamaktadır.